Jestem na finiszu studiów z Psychoonkologii więc troszkę mnie tu mniej, ale nagrałam Wam co jadłam podczas ostatniego zjazdu na uczelni.
Zapraszam więc na dwa dni jedzenia 🙂
Jestem na finiszu studiów z Psychoonkologii więc troszkę mnie tu mniej, ale nagrałam Wam co jadłam podczas ostatniego zjazdu na uczelni.
Zapraszam więc na dwa dni jedzenia 🙂